1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Новини

Чирка Михайло Іванович

Чирка Михайло Іванович

Сьогодні виповнилося б 70 років прекрасному чоловіку, добрій і чуйній людині, багаторічному заступнику декана факультету комп'ютерних інформаційних технологій Михайлу Івановичу Чирці.

Світла пам'ять про цю людину житиме у наших серцях, у спогадах багатьох поколінь його студентів. Щире прагнення постійно робити добро для інших було життєвим кредом Михайла Івановича. Таким його пам'ятатимуть учні, колеги та друзі.

Детальніше: Чирка Михайло Іванович


Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки

Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки

28 жовтня у вестибюлі Студентської бібліотеки Університету відбулись традиційні Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки. Метою цих видовищних змагань є стимулювання творчого, інтелектуального та духовного розвитку технічно здібної молоді, задоволення потреб у їхній самореалізації, а також розвиток і популяризація робототехніки, інформаційних технологій, прикладного програмування в Україні та світі.

Детальніше: Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки


До уваги випускників шкіл та коледжів!

До уваги випускників шкіл та коледжів!

Факультет комп'ютерних інформаційних технологій ТНЕУ проводить перший (дистанційний) тур Всеукраїнської олімпіади з інформатики.

Щоб взяти участь необхідно зареєструватися на сайті ФКІТ http://fcit.tneu.edu.ua/abiturientu/reiestratsiia-abituriienta та увійти у власний кабінет за посиланням http://fcit.tneu.edu.ua/auth. Учасникам олімпіади пропонується розв’язати 20 тестових завдань. Усі учасники першого туру, отримають запрошення на 2 тур олімпіади.

Детальніше: До уваги випускників шкіл та коледжів!


Лекція на тему «Організація безпеки інформаційних систем»

Лекція на тему «Організація безпеки інформаційних систем»

17 листопада 2017 р. завідувач кафедри кібербезпеки,  д.т.н., доцент Яцків В.В. прочитав лекцію на тему «Організація безпеки інформаційних систем»  в рамках програми підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Тернопільського регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади.

Детальніше: Лекція на тему «Організація безпеки інформаційних систем»


Зустріч з представниками компанії Plumrocket

Зустріч з представниками компанії Plumrocket

В четвер 9 листопада о 16.00 в ауд.6207 відбудеться зустріч з представниками компанії-розробника інноваційного програмного забезпечення Plumrocket. 

Запрошуємо студентів та всіх бажаючих відвідати даний захід.

Детальніше: Зустріч з представниками компанії Plumrocket


  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 32 гостей та відсутні користувачі