1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Новини

Шановні колеги!

Шановні колеги!

Факультет комп'ютерних інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету запрошує Вас до участі у Міжнародній конференції «Сучасні комп'ютерні інформаційні технології», яка відбудеться 1-3 червня 2018 року у м. Чеське Будейовіце (Чеська Республіка).

Детальніше: Шановні колеги!


Відбудеться міжкафедральний семінар

Відбудеться міжкафедральний семінарШановні колеги! У четвер, 21 грудня 2017 року о 14.00 год (ауд. 6402) відбудеться міжкафедральний науковий семінар (кафедри комп’ютерних наук).
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Доповідь аспірантки кафедри комп'ютерних наук (за спеціальністю: 01.05.02 – математичне моделювання та обчислювальні методи) Олійник Ірини Степанівни на тему: «Ідентифікація параметрів інтервальних моделей статичних систем методами оптимального планування насичених експериментів».

Детальніше: Відбудеться міжкафедральний семінар


Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки

Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки

28 жовтня у вестибюлі Студентської бібліотеки Університету відбулись традиційні Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки. Метою цих видовищних змагань є стимулювання творчого, інтелектуального та духовного розвитку технічно здібної молоді, задоволення потреб у їхній самореалізації, а також розвиток і популяризація робототехніки, інформаційних технологій, прикладного програмування в Україні та світі.

Детальніше: Всеукраїнські змагання з перегонів автономних роботів за Кубок Львівської політехніки


До уваги випускників шкіл та коледжів!

До уваги випускників шкіл та коледжів!

Факультет комп'ютерних інформаційних технологій ТНЕУ проводить перший (дистанційний) тур Всеукраїнської олімпіади з інформатики.

Щоб взяти участь необхідно зареєструватися на сайті ФКІТ http://fcit.tneu.edu.ua/abiturientu/reiestratsiia-abituriienta та увійти у власний кабінет за посиланням http://fcit.tneu.edu.ua/auth. Учасникам олімпіади пропонується розв’язати 20 тестових завдань. Усі учасники першого туру, отримають запрошення на 2 тур олімпіади.

Детальніше: До уваги випускників шкіл та коледжів!


Лекція на тему «Організація безпеки інформаційних систем»

Лекція на тему «Організація безпеки інформаційних систем»

17 листопада 2017 р. завідувач кафедри кібербезпеки,  д.т.н., доцент Яцків В.В. прочитав лекцію на тему «Організація безпеки інформаційних систем»  в рамках програми підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Тернопільського регіонального центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади.

Детальніше: Лекція на тему «Організація безпеки інформаційних систем»


  •  Facebook 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 162 гостей та відсутні користувачі