1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Результати проведення регіональної олімпіади з інформатики

Результати проведення регіональної олімпіади з інформатики

 

Результати проведення регіональної олімпіади з інформатики, яка відбулася 17.10.2013 р. на базі Рівненського державного аграрного коледжу:

Зайняте
місце
Прізвище, ім’я, по батькові
Отримані бали
за 100 бальною шкалою
1. Мельничук Андрій Вікторович 83
2. Мендалюк Віталій Валерійович 78
3. Жук Юрій Вікторович 75
4. Трофимчук Сергій Олександрович 75
5. Кухарчук Людмила Анатоліївна 73
6. Чиж Дмитро Олександрович 70
7. Матвійчук Яна В'ячеславівна 68
8. Смоляр Андрій Євгенійович 68
9. Шибунька Ярослав Михайлович 67
10. Ігнатюк Тарас Васильович 65
11. Ляшук Сергій Володимирович 65
12. Рудько Максим Сергійович 65
13. Фурман Віталій Павлович 65
14. Вернюк Борис Андрійович 63
15. Домащук Людмила Олександрівна 63
16. Степанюк Олександр Володимирович 63
17. Бугай Олександр Федорович 62
18. Корнійчук Іван Русланович 62
19. Момотюк Євгеній Юрійович 62
20. Стрик Павло Миколайович 62
21. В'юн Юрій Олександрович 61
22. Бурда Олександр Володимирович 60
23. Вознюк Володимир Миколайович 60
24. Ворожбит Дмитро Васильович 60
25. Гаврилюк Сергій Юрійович 60
26. Голобок Роман Юрійович 60
27. Дідик Тарас Радиславович 60
28. Дивачевський Євгеній Андрійович 60
29. Заєць Владислав Олександрович 60
30. Звольський Олександр Андрійович 60
31. Звягін Дмитро Володимирович 60
32. Зелінський Григорій Григорович 60
33. Кадубець Богдан Вікторович 60
34. Клочко Микола Віталійовича 60
35. Котюбін Анатолій Вячеславович 60
36. Красовський Олег Володимирович 60
37. Мельник Олександр Олегович 60
38. Мельник Андрій Олександрович 60
39. Нечипоренко Андрій Володимирович 60
40. Опанасюк Вікторія Василівна 60
41. Подолян Едуард Валерійович 60
42. Поліщук Микола Вікторович 60
43. Полюхович Микола Васильович 60
44. Попенко Дмитро Олександрович 60
45. Приходько Михайло Васильович 60
46. Радчук Олександр Григорович 60
47. Самуленков Роман Леонідович 60
48. Стафійчук Сергій Володимирович 60
49. Теплюк Михайло Сергійович 60
50. Тимощук Володимир Сергійович 60
51. Тренькін Артем Юрійович 60
52. Фатдахов Роман Джамаледдинович 60
53. Фещук Микола Андрійович 60
54. Чміль Юрій Петрович 60
55. Шиманський Іван Анатолійович 60
56. Шустер Олександр Вікторович 60
57. Бескоровайний Руслан Олександрович 40
58. Тюняєв Артем Ігорович 35
59. Лащук Вадим Петрович 30
60. Онопрійчук Станіслав Юрійович 30
61. Яковець Сергій Ярославовмч 30
62. Данилюк Павло Олександрович 5
63. Миколюк Дмитро Юрійович 0

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

  •  Facebook 
  •  Vk 

Обрати мову

Хто на сайті

На сайті 95 гостей та відсутні користувачі