1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Кубок ФКІТ з міні–футболу

Кубок ФКІТ з міні–футболуЗа підтримки директора центру фізичної культури та спорту  Цикваса Р.С., декана ФКІТ  Дивака М.П., заступника декана з виховної роботи Гончар Л.І. та  голови  профспілкового комітету працівників ТНЕУ Бруханського Р.Ф., протягом 28 – 29 вересня 2013 року на спортивному майданчику ТНЕУ відбувся кубок ФКІТ з міні–футболу за участю команд 1 – 4 курсів та команди викладачів.

За результатами турніру перемогу здобула команда першого курсу. Друге місце виборола команда другого курсу. Третє місце зайняла команда 4 курсу. Команда викладачів та команда третього курсу зайняли відповідно четверте та п’яте місце. Переможці змагань були нагороджені грамотами.

Судді змагань:

• суддя Степанюк Н.П., студент групи СКС-51;
  • головний суддя - старший викладач кафедри спорту, відповідальний за спортивно-масову роботу на ФКІТ - Яковів В.І..

Бажаємо учасникам змагань все нових і нових здобутків, спортивних звершень та перемог!